BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Salos augmenija labai įdomi dėl specifinio - lavos - dirvožemio. Aišku, tropinių miškų nepamatysite, tačiau visgi egzotiška. Tuo labiau, kad tik per naujųjų metų pirmąją dieną čia prigužėjo turistų, šiaip žiemą būna ramu ir žmonių tik keletas.

Verta aplankyti gal 4-5 vietas prie jūros, kur keičiasi kraštovaizdis. Įeinant į salą reikia nusipirkti leidimą, su kuriuo galima praeiti į visas turistines zonas, tačiau daugelis jų ir taip yra niekieno neprižiūrimos. Leidimą pirkti galima sąžiningai, arba susiradus vietinę tetulytę - ekskursijų vadovę - kuri bilietus parūpina už pusę kainos. Šiek tiek gamtos nuotraukų:

Šiek tiek vietinio gyvenimo:

Namukai pastatyti iš lavos blokelių:

Na ir gražiausias statinys: katedra. Dabar ji, deja, jau išpirkta turizmo agentūros, bet architektūra autentiška, ir, mano nuomone, gal ir gerai, kad agentūra išpirko - bent jau bus atrestauruota. Pačioje saloje yra dar ir katalikų bažnyčia, tačiau ten nenuvykome. Kaip skelbia daugybė Kinijoje atliktų tyrimų, su bažnyčiomis Kinijoje atsirado ištisi katalikiški kaimeliai. Tačiau visgi nepanašu, kad vietiniai būtų labai katalikiški.

Tai jau paskutinės nuotraukos iš mūsų kelionės. Linkiu gerų juodojo drakono metų!

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (2) to “Weizhou sala: lavos namai ir krikščioniška katedra”

  1.   Guangjue šventyklaon 27 Geg 2012 at 17:46

    [...] besančios nuostabios - tokiu būdu radau Weizhou salą, į kurią buvome nuvykę su tėvais (čia ir čia), šiek tiek kitokiu būdu, bet taip pat internete sužinojau ir apie Nanji salą [...]

  2. [...] besančios nuostabios – tokiu būdu radau Weizhou salą, į kurią buvome nuvykę su tėvais (čia ir čia), šiek tiek kitokiu būdu, bet taip pat internete sužinojau ir apie Nanji salą [...]

Trackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą