BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiandien netyčia užėjau į kolegės Barboros tinklaraštį ir pamačiau, kad buvau nominuota :) Ačiū, Barbora, kad skaitai ir už gražų aprašymą. Prižadu, pasistengsiu rašyti pastoviau.

Taigi 7 dalykai apie mane:

1. Mėgstamiausia mano sriuba - turkiška trinta lęšių sriuba. Atsirado jos ir Šanchajuje, taigi kartais važiuojame valandą į vieną pusę, o po to valandą namo vien tam, kad gautume tos nuostabios sriubos :) Turkijoje kartais valgydavau ją 2 kartus per dieną :)

2. Kartais mane ištinka, kaip mano draugas vadina, “valymosi priepuoliai“. Paprastai jie ištinka arba tada, kai turiu labai daug darbo ir reikia atsiplėšti, arba tada, kai visai neturiu, ką veikti. Tokio priepuolio metu būnu gana pikta ir galiu šveisti viską, kas po ranka, nors ir tris valandas.

3. Mano akcentas. Manau, atėjo laikas paviešinti vieną ilgai slėptą interviu, kurį daviau dirbdama EXPO. Slėpiau tai dėl savo baisaus angliško akcento, kuris labai išryškėjo, kai, jaudulio ištikta, kalbėjau įrašui, žinodama, jog nebus “antro dublio”. Mano sesei tai visada duoda labai geros nuotaikos dozę, tai gal ir skaitytojams patiks - prašau eiti čia.

4. Internete galiu rasti beveik viską. Visada mieliau siunčiu el. laišką, nei skambinu, dažniau ieškau info internete, nei klausiu draugų. Labai gaila, kad Kinijoje šiuos įgūdžius retai galiu pritaikyti. Ten viskas pagrįsta pažintimis, todėl kinai dažniausiai neieško informacijos internete, o klausia draugų, ir eina ten, kur draugai nurodo arba daro taip, kaip draugai pasako. Todėl atitinkamai ir internetinė informacija dažniausiai būna netiksli, pasenusi (miestas labai greitai keičiasi). Vieną kartą net skambinau į arbatinę pasitikslinti, ar tikrai ji veikia (buvo labai išgirta internete). Arbatinės darbuotoja atsakė, kad veikia ir viskas gerai. Nuvažiavus tuo adresu, namas jau buvo nugriautas…

5. Labai mėgstu knygas ir daug skaitau. Kartais net labai daug, ypač per atostogas. Visada pasiimu bent 3-4 knygas. Taigi atitinkamai bijau knygynų per išpardavimus. Dabar mano pomėgis persidavė mano draugui ir iš Singapūro parsivežėm bent 10 gražiausių angliškų knygų. Nes gi naujos ir tik po 1-2 dolerius. (Gerai, kad vėlavome į lėktuvą, tai nespėjo mūsų bagažo pasverti ir sėkmingai parsivežėm visas šias knygas).

6. Sergu kelionių karštine. Esu labai smalsi, todėl pastoviai išsirenku vis naujas vietas, kur būtinai turėtume važiuoti, tačiau į tiek vietų, turbūt, ir per kelis gyvenimus nespėtum nukeliauti, todėl paprastai keliaujame ten, kur tuo metu būna geriausi skrydžių pasiūlymai.

7. Nuo rugsėjo planuoju studijuoti kinų verslo teisę… KINIŠKAI. Tam jau pradedu ruoštis, tačiau mane kartas nuo karto vis gąsdina tokios mintys: KAIP aš laikysiu egzaminus kiniškai, o dar teisės egzaminus, o gi ir magistrinį darbą reikės gintis… Tačiau esu pasiryžusi ir jei šiais metais nepavyks, tai būtinai stosiu kitais ir kažkokiu būdu tikrai šitą planą įgyvendinsiu.

15 blog’ų, kuriuos galėčiau nominuoti kaip stilingiausiuosius?

Na, lengvidaiktai būtų sąrašo viršuje, gaila, kad autorė nusprendė blog’o neberašyti.

Taip pat man labai patinka grafomanija. Tiek turiniu, tiek ir forma. Tikiuosi, ir aš išliksiu tokia pat lietuviška, gyvendama ne Lietuvoje.

Visą dieną galvojau ir dar kelis skaitomus blog’us atsiminiau:

Vienas jų - iliustruotas “Abstraktus miestas

Taip pat esu perskaičiusi turbūt visus Tado Vidmanto blog’us, kaip ir savo buvusios kursiokės Marijos, gyvenančios taip pat Kinijoje, įrašus.

Na, o visi kiti mano skaitomi blog’ai jau ir taip yra “Nuorodose” dešinėje. Gero skaitymo!

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (5) to “Stylish blogger award”

 1.   ALGdason 13 Kov 2011 at 00:47

  Ar verslas domina kaip galbūt galimas praktikos dalykas, ar grynai kaip teisinis?

 2.   kittokiaon 13 Kov 2011 at 20:28

  Kaip praktikos dalykas, manau, taip pat įmanoma, turime keletą idėjų, tik reikia pradiniam kapitalui pirmiausia užsidirbti.

  Na o kaip teisinis dalykas Kinijoje tai labai naudinga informacija. Šiek tiek dirbu kaip “Kinijos konsultantė” arba padedu savo draugui, kuris tuo profresionaliai užsiima. Tai jeigu netapsiu profesionalia teisininke, galbūt eisiu šita kryptimi. :)

 3.   Ievaon 26 Kov 2011 at 06:09

  Sveikinu su ambicija dėl kinų verslo teisės. Žaviuosi ir linkiu, kad svajonės išsipildytų! Gaila, bet turbūt teisingai suprantu, kad žinių neparsivešite į Lietuvą…

 4.   Ievaon 26 Kov 2011 at 06:36

  Truputį paklausiau to interviu. Jeigu tai baisus akcentas, tai aš patyliu… :)

 5.   kittokiaon 26 Kov 2011 at 13:20

  Ieva, kaip malonu, kad paskaitote!
  Dėl verslo teisės, tiesą sakant, tai panašu, kad visgi universitete aš jos nesimokysiu. Imsiu greičiausiai savaitgalio kursus - per pusę metų galima gauti diplomą.
  Fudan’io priemimo komisija sako, kad aš greičiausiai neišlaikyčiau jokio egzamino, kadangi neturiu teisinių pagrindų, o kadangi tai jau magistrantūra, tai niekas negrįš prie kažkokių terminų aiškinimų ir pan. Na, o ir kursiokai būtų atitinkamai laaabai protingi, tai būtų gal net per daug streso.
  Tačiau tebestoju, į kitą specialybę, rezultatai bus balandžio pabaigoje, tai jau labai laukiu :)
  Žinias į Lietuvą norėčiau parsivežti, tačiau pirmiausia jų reikia įgyti, o po to jau žiūrėsiu, kur jas bus geriausia pritaikyti.
  O dėl akcento - ačiū! :)

Trackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą