BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Blogą rašau jau penktus metus – tiek pat gyvenu Šanchajuje. Buvo pertraukų, ir ilgų nerašymo laikotarpių – bet šio užsiėmimo niekada visai nemečiau, o per rašymą atradau savo balsą ir sutikau daugybę gražių žmonių. Su vienais dirbau, su kitais ėjau pasivaikščioti, su trečiais susirašinėjau laiškais – ir šiandien neretai sulaukiu laiško iš seniai Šanchajuje sutikto pažįstamo. Labai džiaugiuosi, kad mane kritikuojate, raginate, kartu su manimi juokiatės, o kartais – liūdite. Ačiū.

Taigi iš pagarbos savo artimiesiems, draugams ir kitiems mane palaikantiems ir skaitantiems žmonėms, supratau, kad man labai reikia įžengti į XXI a. ir padaryti šį blogą malonesnį akiai.

Už galutinį rezultatą esu labai dėkinga savo mokyklos suolo draugei, išaugusiai gera programuotoja – Kristinai Kabošienei, kuri iš geros valios kantriai dėliojo dizaino elementus, ir išbandė visus potencialiai galimus variantus. O dizainą man kūrė mano Šanchajaus draugė serbė grafikos dizainerė Verica, kuri tarp įvaizdžio Kinijos avialinijoms ir dizaino didžiuliams boutique viešbučiams, rado laiko ir mano mažam projektui.

Naujajame bloge į komentarus atrašyti galėsiu ir aš(!), taigi tikiuosi geresnio ryšio su skaitytojais, taip pat galima bus patogiai blogą prenumeruoti, juo dalintis, mėgti ir nemėgti. O gal ir skaityti bus maloniau. Stengsiuosi po įrašą publikuoti kiekvieną pirmadienį ir penktadienį.

Patiko (0)

Rodyk draugamsTrackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą