BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kinai ir japonai turi keistą tradiciją - pagal skambesį vieną hieroglifą asocijuoja su kitu, ir taip atsiranda įvairiausios tradicijos, prietarai ir naujos reikšmės. Daugeliui žinoma, kad kinai nemėgsta skaičiaus 4, kadangi jis skamba panašiai, kaip “mirtis”. Taip pat, dovanai niekada negalima pasirinkti laikrodžio, nes skamba panašiai, kaip “pabaiga”, todėl dovanojant laikrodį tarsi žmogui linkima sulaukti tos pabaigos.

Bet šioje skaitmeninėje eroje žodžių kaitaliojimas, žaidimai pasiekė naujus mastus. Net ir mano klientai vietoje “truputėlį palaukite” rašo == (lygybės ženklas skamba panašiai kaip “palaukti”), o vietoje “viso gero” rašo “88″ (nes skamba kaip “baibai”).

O su skaičiais 520 atsirado ir visa šventė. Pasirodo, 520 skamba panašiai, kaip 我爱你 (wo ai ni), kas reiškia “aš tave myliu”. 1314 reiškia maždaug “kol mirtis mus išskirs”. Tai va, kaip galima romantiškai prisipažinti meilėje, tiesiog nusiųskite žinutę: 520, 1314.

Čia kinų žaidimai dar nesibaigia. Vakar buvo gegužės 20 d., o tai yra 5 mėnesio 20 d., (520!). Pirmiausia, iš to atsirado tradicija šią diena kelti vestuves, vėliau šią dieną merginos pradėjo laukti prisipažinimo meilėje. O dabar yra net nerašyta taisyklė, kad gegužės 20 d. meilėje prisipažinti turėtų vaikinas, o sekančią dieną - gegužės 21 (521 irgi skamba panašiai į “aš tave myliu”) ateina merginos eilė, ir jos atsakymas parodys, ar du žmonės taps pora, o gal net ir vestuvėms reikės pradėti ruoštis.

Žodžiu, tiems, kas galvoja, kad kinai yra nekūrybiški žmonės tereikia susipažinti su kiniškuoju internetu. 88!

Patiko (0)

Rodyk draugamskomentarai (2) to “Skaičiai ir šventės. 520.”

  1.   Sincere46on 23 Geg 2013 at 11:13

    88?

    http://archive.adl.org/hate_symbols/numbers_88.asp

  2.   Arba..Arbaon 24 Geg 2013 at 01:17

    420?

Trackback URI | Comments RSS

Rašyk komentarą