BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2011

Kol dirbau parodoje, vieną dieną man tiesiog netikėtai pasisekė ir savo bendradarbei tuo metu prižadėjau, kad būtinai parašysiu apie tai į blog’ą. Kadangi dabar turiu marias laiko, o tėvams rodydama nuotraukas radau šį brangų atsiminimą apie darbą EXPO, tai ir parašysiu dabar.

Žodžiu, tarp mūsų lankytojų paviljone būdavo visokių labai įdomių žmonių. Kartą pas mus užsuko vienas kinas, kuris tiesiog klausinėjo iš sąrašo klausimų apie Lietuvą, pasitikrino savo užrašų knygutėje, ar nemeluoju jam atsakymų, tada dar pavardino faktus. Visada malonu, kai kinučiai stengiasi parodyti, kad jie kažką apie mūsų mažą šalelę žino, tai aš nepagailėjau žmogui gero žodžio, o tada jau paaiškėjo jo lankymosi EXPO parodoje tikslas!!!!!

Jis man pradėjo sakyti, jog jis turi firmelę va tokią ir anokią ir įbruko man savo vizitinę kortelę ir tokį laiškelį, kurį liepė slėpti ir paskaityti tik paskui…

Na, aš maloniai išlaukiau, kol jis pagaliau pasišalino ir atsiverčiau štai tokį laiškelį:

Laisvai verčiant būtų šitaip:

Vedybų pasiūlymas

Vyras,  48 metų, ūgis 1.76 metro, šanchajietis, nevedęs, turintis butą, verslą, su nebloga ekonomine padėtimi. Geros sveikatos, geros širdies, šeimos žmogus, be žalingų įpročių. Norėtų vesti gero bei švelnaus (ramaus) charakterio merginą, iš bet kurios užsienio šalies.

Tada nurodomas adresas, kuriuo jam galima išsiųsti laiškelį. Taip pat ir telefono numeris.

Paskutinis prierašas maždaug “galite rašyti ar skambinti, būtinai atsakysiu”.

(Neturiu jokio žodyno po ranka, atleiskite, jei yra klaidų vertime, bet pagrindinė mintis tai tikrai aiški.)

Va ir liko vargšas nevedęs, galėtų bent mamos paprašyti, kad čia jo skelbimą nuneštų, gal daugiau žmogus susilauktų dėmesio.

Rodyk draugams

kittokia

Ayuthaya

Va jau ir visai paskutines nuotraukos is mano kelioniu. Ayuthaya - senoji Siamo sostine, taciau kai uzpuole Mianmaro kariai, ji buvo nugriauta ir sostine perkelta i Bangkok’a. Va ir liko tokie grazus griuvesiai.

Cia - kovinis gaidys

Cia - speja ateiti

Tradicinis tailandietiskas namelis

Rodyk draugams

kittokia

Koh Samed

Su Naujaisiais Metais, mieli skaitytojai! Atsitiko ir man mazas kaledinis stebuklas ir atsiduriau… Lietuvoje. Todel kuri laika blog’o nerasysiu, tik idedu nuotraukas is Tailando, kurias buvau paruosusi jau anksciau.

Taigi tropiku sala Koh Samed:

Vakare mazyciai krabai deda kiausinelius ir tada visi vienu metu soka i vandenyna:

Omarai:

Va toks tikrasis turizmo Tailande veidas:

Musu keltas:

Rodyk draugams

Next »